Kontakta oss

Pär Englund

Biträdande rektor

0582-354 24

par.englund@allevux.se

Katalin Edström

Studie- och yrkesvägledare

0582-354 32

vux.vagledning@allevux.se

Mikael Sundberg

Studie- och yrkesvägledare

vux.vagledning@allevux.se

Vessi Cleasson

Studie- och yrkesvägledare

0582-354 32

vux.vagledning@allevux.se

Amie Blomér

Skolsekreterare

0582-353 60

amie.blomer@sydnarkeutbildningar.se

Suada Mesic

Skoladministratör

0582-354 66

suada.mesic@sydnarkeutbildningar.se

Andreas Anell

Lärare, SFI

0582-354 86

andreas.anell@allevux.se

Beatrice Eklind

Lärare & Samordnare, SFI

070-406 95 77

beatrice.eklind@allevux.se

Camilla Högberg

Lärare, Floristutbildning

0722052131

camilla.hogberg@allevux.se

Elisabeth Klippel-Berglöf

Lärare, SFI

070-929 55 89

elisabeth.klippel.berglof@alleskolan.eu

Erika Ståhl

Lärare, SFI

0582-354 88

erika.stahl@allevux.se

Fatima Johnsson

Lärare, Validering & Vård- och omsorgsutbildningen

070-821 22 66

fatima.johnsson@allevux.se

Jonas Pettersson

Lärare, Tjänstledig & Vård- och omsorgsutbildningen

jonas.pettersson@allevux.se

Jörgen Öhnander

Lärare, Svetsutbildning

0582-353 13

jorgen.ohnander@alleskolan.eu

Karin Häggström

Lärare, Vård- och omsorgsutbildningen

070-58 80 19

karin.haggstrom@allevux.se

Kristin Mousa

Lärare, SFI

070-915 41 55

kristin.mousa@allevux.se

Kristina Henriksson

Lärare, Engelska

072-240 19 66

kristina.henriksson@allevux.se

Liselotte Thörnkvist

Lärare, SFI

0582-354 86

liselotte.thornkvist@allevux.se

Madonna Beydoun Yildiz

Lärare, Vård- och omsorgsutbildningen

072-203 52 48

anna-madonna.beydoun.yildiz@allevux.se

Maria Löfstedt

Lärare, Vård- och omsorgsutbildningen

070-323 42 35

maria.lofstedt@allevux.se

Moa Thyselius

Lärare, Matematik

0582-35490

moa.thyselius@allevux.se

Oxana Källebring

Lärare, Svenska som andraspråk

0582 - 35 395

oxana.kallebring@allevux.se

Shirlay Vaara

Lärare, SFI

070-929 55 89

shirlay.vaara@allevux.se

Siw Larsson

Lärare & Samordnare, Validering & Vård- och omsorgsutbildningen

070-587 86 06

siw.larsson@allevux.se