Kontakta oss

Katalin Edström

Studie- och yrkesvägledare

0582-354 32

vux.vagledning@allevux.se

Sandra Subraian Ekholm

Studie- och yrkesvägledare

0582-354 32

vux.vagledning@allevux.se

Vessi Cleasson

Studie- och yrkesvägledare

0582-354 32

vux.vagledning@allevux.se

David Johansson

Kommunikatör

073-0762905

david.johansson@alleskolan.eu

Marcus Fläckman

IKT-pedagog

070-201 44 93

marcus.flackman@alleskolan.eu

Amie Blomér

Skolsekreterare

0582-353 60

amie.blomer@sydnarkeutbildningar.se

Suada Medic

Skoladministratör

0582-354 66

suada.mesic@sydnarkeutbildningar.se

Karin Elofsson

Samordnare, SFI

070-406 95 77

karin.elofsson@allevux.se

Siw Larsson

Lärare & Samordnare, Validering & Vård- och omsorgsutbildningen

070-587 86 06

siw.larsson@allevux.se

Anita Carlsson

Lärare, Svenska & Svenska som andraspråk

072-240 19 66

anita.carlsson@allevux.se

Anna Bjering

Lärare, SFI

070-205 93 80

anna.bjering@allevux.se

Anna Stelin

Lärare, Engelska

070-204 28 41

anna.stelin@allevux.se

Beatrice Eklind

Lärare, SFI

072-238 25 08

beatrice.eklind@allevux.se

Birgitta Crutebo

Lärare, SFI

070-218 14 80

birgitta.crutebo@allevux.se

Camilla Högberg

Lärare, Floristutbildning

0722052131

camilla.hogberg@allevux.se

Elisabeth Klippel-Berglöf

Lärare, SFI

070-929 55 89

elisabeth.klippel.berglof@alleskolan.eu

Erika Ståhl

Lärare, Svenska & Svenska som andraspråk

0582-354 88

erika.stahl@allevux.se

Fatima Johnsson

Lärare, Validering & Vård- och omsorgsutbildningen

070-821 22 66

fatima.johnsson@allevux.se

Jonas Pettersson

Lärare, Vård- och omsorgsutbildningen

jonas.pettersson@allevux.se

Jörgen Öhnander

Lärare, Svetsutbildning

0582-353 13

jorgen.ohnander@alleskolan.eu

Karin Viktorsson-Levi

Lärare, SFI

070-235-25-08

karin.viktorsson.levi@allevux.se

Kristin Mousa

Lärare, SFI

070-915 41 55

kristin.mousa@allevux.se

Kristina Henriksson

Lärare, Engelska & Historia

072-240 19 66

kristina.henriksson@allevux.se

Kristine Jaakkimainen

Lärare, SFI

Lisa Segerdorff

Lärare, Matematik

lisa.segerdorff@allevux.se

Maria Löfstedt

Lärare, Vård- och omsorgsutbildningen

070-323 42 35

maria.lofstedt@allevux.se

Nissim Levi

Lärare, Matematik

070-614 57 00

nissim.levi@allevux.se

Oxana Källebring

Lärare, SFI & Svenska som andraspråk

oxana.kallebring@allevux.se

Pernilla Löwenberg

Lärare, Vård- och omsorgsutbildningen

0582-353 62

pernilla.lowenberg@allevux.se

Sebastian Molitor

Lärare, SFI

070-929 55 89

sebastian.molitor@allevux.se

Sheila Kianpour Osmanagic

Lärare, SFI

070-235 25 08

sheila.kianpour.osmanagic@allevux.se

Shirlay Vaara

Lärare, SFI

070-929 55 89

shirlay.vaara@allevux.se

Siw Larsson

Lärare & Samordnare, Validering & Vård- och omsorgsutbildningen

070-587 86 06

siw.larsson@allevux.se